Epi-Genes X-Press

Serum o działaniu przeciwstarzeniowym 35+
W miarę starzenia się skóry procesy jej regeneracji ulegają spowolnieniu, naskórek staje się cieńszy, liczba zakończeń nerwowych w naskórku zmniejsza się, cera traci blask, pojawiają się zmarszczki. Geny są odcinkami naszego DNA pełniącymi rolę instrukcji działania dla naszych organizmów; mają one również kluczowe znaczenie w walce z procesami starzenia się.
Aktywacja zakodowanych w genach instrukcji i przełożenie tych instrukcji na syntezę białek pełniących kluczowe role enzymów, hormonów i receptorów wspiera regenerację naskórka; proces ten nosi nazwę „ekspresji genowej”.
Badania kliniczne wykazały, że zastosowany przez firmę RegimA proaktywny probiotyk * (z wyspecjalizowanego szczepu bakterii fermentujących) w wyjątkowy sposób aktywuje ekspresję genów, przyspieszając tym samym proces regeneracji naskórka. W konsekwencji skóra staje się gładsza, grubsza, zmarszczki ulegają wypłyceniu.
Stosowany miejscowo preparat stymulujący, zawierający wyciąg z nasion afrykańskiej rośliny odwraca naturalny proces utraty włókien. nerwowych, zwiększa innerwację naskórka oraz pomaga w zwalczaniu procesu wiotczenia skóry.

GŁÓWNE FUNKCJE:

  • Probiotyk aktywujący ekspresję genową
  • Regeneruje i zwiększa grubość naskórka
  • Odwraca proces naturalnej utraty włókien nerwowych
  • Widocznie wygładza i zwiększa sprężystość skóry
  • Zmniejsza drobne linie i zmarszczki
  • Rozświetla skórę

SPOSÓB STOSOWANIA

Przed południem i/lub po południu: Zmyj skórę preparatem oczyszczającym RegimA. Nanieś produkty do pielęgnacji skóry pod oczami i inne sera RegimA. Następnie nałóż (2 naciśnięcia pompki) serum Epi-Genes na skórę twarzy i szyi. Zastosuj odpowiedni produkt RegimA do pielęgnacji na dzień i na noc. Użyj produktu RegimA na dzień zawierającego ochronę UVA i UVB.

Zapoznałem się i akceptuję postanowienia Polityki prywatności

Zamów